SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

20.03.2015 Gdańsk Szkolenie z etykiety dla pracowników administracji samorządowej na Pomorzu RODM Gdańsk

O znaczeniu różnic kulturowych w protokole dyplomatycznym, organizacji wizyt ceremonialnych, oficjalnych i roboczych a także etykiecie w korespondencji urzędniczej rozmawiano podczas całodniowego szkolenia pt. „Komunikacja, etykieta i marketing terytorialny w kontaktach z partnerami zagranicznymi”. 

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku przy współpracy z Urzędem Miejskim we Władysławowie zorganizował szkolenie pt. „Komunikacja, etykieta i marketing terytorialny w kontaktach z partnerami zagranicznymi”.  Spotkanie odbyło się 20 marca w UM we Władysławowie. Adresowane było ono do pracowników administracji samorządowej, którzy pragnęli zdobyć wiedzę ekspercką w dziedzinie protokołu dyplomatycznego oraz savoir- vivre’u. W warsztatach uczestniczyło ponad dwudziestu samorządowców z północnego Pomorza: Gdyni, Pucka, Półwyspu Helskiego, Wejherowa oraz Bytowa.  

powiekszenie powiekszeniepowiekszenie

Zajęcia poprowadził praktyk, dr Tomasz Kalinowski – b. radca- minister, kierownik Wydziału Ekonomicznego Ambasady RP w Berlinie, ekspert w dziedzinie komunikacji, negocjacji, etykiety w biznesie międzynarodowym oraz relacji polsko-niemieckich.


facebook