SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

12.05.2015 Gdańsk Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się RODM Gdańsk

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Komisja Europejska zapraszają do uczestnictwa w seminarium „Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się”. Seminarium odbędzie się 20 maja br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul. Zielna 37) w ramach działań realizowanych w zakresie wsparcia polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

Celem seminarium jest zwiększenie zainteresowania polskich przedsiębiorców w zakresie funduszy przeznaczonych na realizację polityki rozwojowej, w tym Europejskim Funduszem Rozwojowym (European Development Fund) oraz mechanizmami finansowania projektów realizowanych poza UE.

Seminarium otworzy Pani Katarzyna Kacperczyk Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zagranicznych, Pani Bożena Lublińska-Kasprzak Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Pani Ewa Synowiec Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Udział w seminarium potwierdzili eksperci: Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu i Przedsiębiorczości I MSP oraz Dyrekcji Generalnej ds. Rozwoju i Współpracy.

Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się m.in. z instrumentami KE służącymi wsparciu firm w ramach dyplomacji ekonomicznej UE, instrumentami finansowania projektów w obszarze polityki zewnętrznej UE oraz procedurami dotyczącymi zamówień i kontraktów realizowanych w ramach projektów UE w krajach rozwijających się i na rynkach państw trzecich.DO POBRANIA :
facebook