SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

28.05.2015 Gdańsk Spotkaniu ze studentami Europejskiej Szkoły Biznesu Bałtyckiego w Kaliningradzie RODM Gdańsk

Strefa Startup Gdynia oraz Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej zapraszają do udziału w spotkaniu ze studentami Europejskiej Szkoły Biznesu Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie.

Są to studia prowadzone w ramach kierunku “Management”, specjalność - “Innowacyjne metody rozwoju biznesu”. Celem spotkania jest nawiązanie współpracy pomiędzy studentami z Kaliningradu, a studentami z Trójmiasta, co zaowocuje w przyszłości wspólnymi akcjami, projektami i działaniami.

Spotkania odbędą się w dniach 1-2 czerwca 2015 roku,
w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, budynek III, sala F/H.

Program:

1 czerwca 2015r.
15:00-18:00 - Kawiarnia debaty oraz spotkanie networkingowo-integracyjne.
Zapraszamy do dyskusji i wymiany poglądów na temat współpracy nauki i biznesu; cech i predyspozycji konkurencyjnego przedsiębiorcy; rozwoju przedsiębiorczości studentów w Polsce i Rosji oraz możliwości realizacji wspólnych działań w przyszłości.

2 czerwca 2015r.
09:00-14:00 - Warsztat pt. "Różnice międzykulturowe w biznesie"
Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się więcej o znaczeniu różnic kulturowych podczas kontaktów biznesowych, zjawiskach występujących na styku kultur, przeszkodach w komunikacji międzykulturowej. Warsztat poprowadzą studenci Europejskiej Szkoły Biznesu Bałtyckiego Federalnego Uniwersytetu im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie.


Zapisy na stronie internetowej: http://nietakdalekarosja.evenea.pl/


facebook