RODMGdańsk

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

19.06.2018 Jak dostać pracę w dyplomacji? RODM Gdańsk poleca

Jak dobrze zorganizować przyjęcie służbowe lub spotkanie towarzyskie ? Jak elegancko się ubrać? Jak wygląda proces rekrutacji do służby zagranicznej ? Czy praca dyplomaty wiąże się z wieloma wyrzeczeniami ? Czy to prawda, że praca w dyplomacji nie zna ograniczeń wiekowych i zawodowych? Na te i inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas specjalnego spotkania, które odbędzie się w Gdyni.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku (RODM Gdańsk) oraz Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni zapraszają na wyjątkowe spotkanie z udziałem Ambasadora Tomasza Orłowskiego. Wydarzenie ma związek z uruchamianym wkrótce przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych naborem na aplikację dyplomatyczną i dedykowane jest wszystkim tym, którzy chcieliby zatrudnić się w polskiej służbie zagranicznej.

Tomasz Orłowski
- były długoletni dyrektor protokołu dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasador Polski we Francji, w Księstwie Monako, we Włoszech oraz San Marino. Jeden z najbardziej cenionych znawców etykiety i savoir viver’u. Autor znanego podręcznika „Protokół dyplomatyczny. Ceremoniał i etykieta”.

facebook