RODMGdańsk

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

17.10.2018 Zostań gościem honorowym MSZ - konkurs RODM Gdańsk poleca

Obserwuj media społecznościowe Ministerstwa Spraw Zagranicznych, znajdź wpisy oznaczone #DSZ2018, weź udział w konkursie i zostań gościem specjalnym Dnia Służby Zagranicznej.

Zwycięzcy konkursu zwiedzą niedostępne na co dzień miejsca w budynku MSZ, otrzymają również nagrody.

Od 17 października na profilach @MSZ_RP i @HistDyplomacji na Twitterze oraz na stronie wydarzenia na Facebooku Poland.pl będziemy publikować ciekawostki związane z historią polskiej dyplomacji i protokołem dyplomatycznym. Na podstawie opublikowanych wpisów przygotujemy konkurs wiedzy, który opublikujemy 26 października.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań i przesłać odpowiedzi na adres dsz@msz.gov.pl.Spośród uczestników, którzy jako pierwsi poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, wybierzemy sześciu zwycięzców. Laureatów zaprosimy na specjalną wizytę 17.11.2018 do gmachu głównego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Zwycięzcy będą mogli poczuć się jak zagraniczne delegacje przyjmowane przez ministra spraw zagranicznych. Zwiedzą niedostępne na co dzień miejsca m.in. Gabinet Ministra, salę im. Jerzego Giedroycia i Centrum Prasowe, otrzymają też nagrody książkowe z dedykacją ministra Jacka Czaputowicza oraz upominki promocyjne MSZ.


Więcej szczegółów można znaleźć na Facebooku --> LINK

Regulamin konkursu --> LINK


facebook