RODMGdańsk

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

18.11.2018 Studia w Kolegium Europejskim i stypendia MSZ RODM Gdańsk poleca

Jesteś po studiach i marzy Ci się praca w Brukseli lun administracji rządowej? Chcesz zdobyć solidne wykształcenie i znaleźć się w czołówce unijnej kadry? Koniecznie przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jak aplikować do Kolegium Europejskiego w Natolinie, jednej z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w tematyce europejskiej.

Kolegium Europejskie zostało założone w 1949 roku w Brugii (Belgia). W 1993 roku dołączyło do niego Centrum Europejskie Natolin. Uczelnia działa na zasadzie „1 Kolegium, 2 kampusy” – jeden w Polsce, drugi w Belgii.

Kandydaci mogą ubiegać się o miejsca na kierunkach: European Interdisciplinary Studies, European Economic Studies, European Law, EU International Relations & Diplomacy oraz Political & Administrative Studies. Nauka trwa 10 miesięcy: od września 2018 r. do czerwca 2019 r. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i francuskim. Termin składania aplikacji upływa 16 stycznia 2019 r. Zgłoszeń należy dokonać tylko i wyłącznie elektronicznie, bezpośrednio na stronie Kolegium Europejskiego www.coleurope.eu

Szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na pytania związane z ofertą Kolegium Europejskiego, procesem rekrutacji, jak i stypendiami MSZ można będzie uzyskać podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 21 listopada w Gdańsku o godz. 09:45 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (sala D308).


Zapraszamy !
facebook