RODMGdańsk

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

20.02.2019 Praca w NATO czeka ! Nabór na stanowisko Head of Business Continuity Planning w Sekretariacie Międzynarodowym NATO. RODM Gdańsk

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Sekretariat Międzynarodowy NATO ogłosił nabór na stanowisko Head, Business Continuity Planning (nr 190108, stopień A5). Szczegółowe informacje i procedura aplikacji znajdują się na stronie internetowej NATO.

Termin składania aplikacji upływa 8 marca 2019 r. Długość kontraktu wynosi trzy lata, z możliwością przedłużenia na okres kolejnych trzech lat.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych prosi o wysłanie informacji nt. złożonej aplikacji na ww. stanowisko na skrzynkę kandydaci@msz.gov.pl, z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Zalecane jest zapoznanie się kandydatów z Informacją stanowiącą wykonanie obowiązku określonego w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

facebook