SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

12.05.2019 PLinUK Jam Session RODM Gdańsk

22 maja 2019 roku podczas Cracow Tech Week odbędzie się PLinUK Jam Session – konkurs na opracowanie strategii promocji Polski w Wielkiej Brytanii. Do wygrania jest wyjazd na Wyspy i współpraca z Ambasadą RP w Londynie przy wdrożeniu strategii. Poniżej zamieszczamy komunikat od organizatora konkursu.

PLinUK Jam Session - to wyjątkowy konkurs dla młodych innowatorów współtworzony przez Ambasadę Polski w WIelkiej Brytanii oraz Fundację Impact w ramach międzynarodowego tygodnia innowacji Cracow Tech Week. Podczas tego wyjątkowego Jam Session będziemy tworzyć usługi, nie muzykę.

Zadaniem uczestników będzie opracowanie strategii promocji Polski w Wielkiej Brytanii w jednym z wymienionych obszarów:

1.      Polska dynamiczna – polska gospodarka, promocja biznesu i inwestycji w Polsce (z mocnym uwzględnieniem obszaru ekologii)
2.      Polska smaczna – polska kuchnia, tradycje kulinarne, kultura jedzenia wspólnych posiłków (jak jeść zdrowo i ekologicznie)
3.      Polska nie tylko na weekend – promocja turystyki do Polski, zarówno krótkoterminowej (wyjazdy weekendowe, wakacje, zimowiska), jak również wyjazdów długoterminowych(wyjazdy związane z wymianą akademicką trwające pow. 3 miesięcy) (jak zwiedzać nie szkodząc środowisku)
4.      Polska innowacyjna – polska nauka oraz programy współpracy z polskimi instytucjami badawczymi (innowacje s sektorze energii odnawialnych i technologii przyjaznych
środowisku)

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 120 minut pod opieką mentorów na opracowanie jednego z 4 zagadnień.

Efektem pracy zespołu będzie 3 minutowa prezentacja połączona z krótką sesją pytań i odpowiedzi ze strony oceniającego projekty jury.

W czasie Service Jam uczestnicy pracują w grupach od 3 do 5 osób, zgłoszenia przyjmujemy zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.
UWAGA! Każdy członek zespołu musi dokonać rejestracji za pośrednictwem formularza.

Więcej informacji oraz rejestracja: http://bit.ly/PLinUK_jamsession

facebook