SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

25.05.2020 DEBATA " Europa i Świat w dobie pandemii - czy wyjdziemy z tego silniejsi?” RODM Gdańsk poleca

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku wraz Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk ma przyjemność poinformować Państwa o nadchodzącej debacie " Europa i Świat w dobie pandemii - czy wyjdziemy z tego silniejsi?"


Debata Europa i Świat w dobie pandemii - czy wyjdziemy z tego silniejsi?
Odbędzie się 4 czerwca o godz.: 17:30 za pośrednictwem platformy ZOOM.


Naszymi gośćmi będą Adam Dziedzic, prezes zarządu Stowarzyszenia Narodów Zjednoczonych w Polsce oraz Jan Truszczyński, były wiceministrem spraw zagranicznych.

Debata dotyczyć będzie problemów z jakimi borykają się obecnie największe organizacje międzynarodowe, w tym przede wszystkim pandemii koronawirusa. Porozmawiamy też o tym, czy jako społeczeństwo będziemy w stanie wyjść z całej tej sytuacji zwycięsko i jakkolwiek przygotować się na podobną sytuację.

Jest to pierwsze nasze debata w takiej formie i zdecydowaliśmy się dla Państwa komfortu zrezygnować z transmisji live by zaprezentować nieco później nagranie na naszym kanale na YouTubie.


Ponadto, jako, że formuła tej debaty jest nieco inna chcemy też zaproponować Państwu możliwość przesłania nam swoich pytań wcześniej. Jeśli otrzymamy od Państwa pytania dot. debaty, na które nasi goście będą w stanie odpowiedzieć zadamy im je w trakcie spotkania.

Pytania można przesłać za pośrednictwem naszej strony na facebooku lub na adres e-mail: rodm@rodm-gdansk.pl.facebook