SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

21.12.2021 Laureaci konkursu „ŚLADEM POLAKÓW ZA GRANICĄ” Organizowany przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku grudniowy konkurs „Śladem Polaków za Granicą” dobiegł końca!


Konkurs w postaci testu wiedzy składający się z 20 pytań otwartych, których treść odwoływała się do udzielonych dla Ośrodka wywiadów w ramach serii „Polacy za Granicą” miał na celu rozpropagować wśród młodzieży województwa pomorskiego wiedzy z zakresu kultury i zwyczajów państw obecnych na arenie międzynarodowej oraz przybliżenia realiów życia poza granicami Polski.

W ramach konkursu do Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej trafiło wiele prac zawierających prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe.

Poniżej przedstawiamy Państwu zwycięzców wyłonionych przez komisję konkursową: Bezbłędnie na pytania odpowiedzieli: Julia Okoń, Alicja Okoń, Kinga Binerowska, Anna Skrzek, Maja Liedtke, Aleksandra Najda, Piotr Szarmach oraz Robert Rogaliński.

Praca zawierająca jedną błędną odpowiedź, którą również Komisja zdecydowała się nagrodzić to praca Mai Królikowskiej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzców prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 515 151 729 w celu odebrania nagród.facebook