RODMGdańsk

SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

KONKURSY RODM GDAŃSK


18.09.2018 Konkurs fotograficzny "Pomorze - stulecie niepodległości" RODM Gdańsk poleca

Chcesz wygrać kamerkę GoPro? Zrób zdjęcie zdjęcie i prześlij je do nas a atrakcyjne nagrody mogą być Twoje! Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym.

WIĘCEJ INFORMACJI19.09.2017 Zrób prezentację i wygraj tablet!
Czyli multimedialny konkurs o ONZ.
RODM Gdańsk poleca

No i mamy to! Przedstawiamy rozstrzygnięcie multimedialnego konkursu o ONZ. Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace.

WIĘCEJ INFORMACJI

19.09.2017 Zrób prezentację i wygraj tablet!
Czyli multimedialny konkurs o ONZ.
RODM Gdańsk poleca

>Czy Rada Bezpieczeństwa ONZ spełnia swoje zadania?, Czy Organizacja Narodów Zjednoczonych potrzebuje reformy?, Jaka jest rola Polski w systemie NZ? ... Zabaw się w analityka i przygotuj rozprawkę w formie prezentacji multimedialnej, a tablet będzie Twój!. Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie.

WIĘCEJ INFORMACJI28.04.2017 Konkurs na esej "Katyń a współczesne stosunki polsko - rosyjskie" RODM Gdańsk poleca

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Pomorza do udziału w konkursie na esej pt. "Katyń a współczesne stosunki polsko - rosyjskie". Konkurs ma związek z przypadającą na ten rok 77. rocznicą mordu katyńskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI


30.09.2016 Wygraj tablet
w konkursie na logo Roku Solidarności Polsko - Węgierskiej !
RODM Gdańsk

W tym roku mija 60 lat od wydarzeń Poznańskiego Czerwca i węgierskiej rewolucji 1956 r. "Dla uczczenia 60. rocznicy antykomunistycznego buntu w Poznaniu w czerwcu 1956 r. oraz 60. rocznicy powstania na Węgrzech w październiku i listopadzie 1956 r. Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej oraz Zgromadzenie Narodowe Węgier, przekonane o szczególnym znaczeniu tych wydarzeń dla wspólnej historii obu Narodów, ustanawiają rok 2016 Rokiem Solidarności Polsko-Węgierskiej " - podaje ustawa.

WIĘCEJ INFORMACJI

16.12.2016 Mamy zwycięzcę!
w konkursie na logo Roku Solidarności Polsko - Węgierskiej !
RODM Gdańsk

Finał konkursu plastycznego na logo Roku Solidarności Polsko - Węgierskiej

15 grudnia odbyły się obrady komisji konkursowej. Uczestnicy zgłosili 10 prac, spośród których kilka spełniło wymogi techniczne i zakwalifikowało się do walki o tytuł najlepszej.

WIĘCEJ INFORMACJI


Ślady II wojny światowej na Pomorzu

Konkurs fotograficzny pt. "Ślady II wojny światowej na Pomorzu". Celem zabawy jest ukazanie miejsc, obiektów, ludzi związanych z wydarzeniami 1939-1945 na Pomorzu.

WIĘCEJ INFORMACJI


Konkurs z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku angażuje się w promocję obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej (TEG), który w tym roku wypada w dniach 15-23 listopada 2014 pod hasłem: bezpieczeństwo żywnościowe.

WIĘCEJ INFORMACJI


W 2014 roku świętujemy 60-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Indiami.

Chcemy uczcić tę rocznicę i stworzyć maskotkę, która stanie się symbolem dobrych relacji miedzy Polską a Indiami. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie maskotki-symbolu.

WIĘCEJ INFORMACJI / ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU


LipDub a ERO 2013r

RODM Gdańsk zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z woj. pomorskiego do udziału w konkursie „LipDub a ERO 2013r.” W związku z tym, że rok 2013 jest Europejskim Rokiem Obywateli zapraszamy Was do nakręcenia teledysku w formie LipDub związanego z tym tematem

WIĘCEJ INFORMACJI ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

facebook