SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

27.03. 2014 Gdańsk Europraca - zacznij karierę w instytucjach Unii Europejskiej RODM Gdańsk

Jeśli myślisz o karierze w instytucjach Unii Europejskiej, zapraszamy do obejrzenia filmu pt. "Europraca". Polacy, którzy już pracują w Brukseli lub reprezentują Polskę przy UE, przybliżają w nim zasady konkursów Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO), dzięki którym można stać się pracownikiem Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej i innych instytucji. Edycja 2014 rekrutacji właśnie trwa.

Dziewięcioro Polaków pracujących w instytucjach Unii Europejskiej lub reprezentujących Polskę przy tej organizacji, opowiada w filmie o swoich doświadczeniach zawodowych. Bohaterowie "Europracy" przybliżają też specyfikę działania w międzynarodowym środowisku urzędników unijnych i dzielą się swoimi spostrzeżeniami o życiu w Brukseli.

Film został przygotowany przez Biuro Rzecznika Prasowego MSZ we współpracy z Biurem Dyrektora Politycznego resortu, odpowiedzialnym za promocję zagadnień związanych z zatrudnieniem Polaków w organizacjach międzynarodowych.

Więcej o karierze w instytucjach Unii Europejskiej na stronie: www.msz.gov.pl/kariera_miedzynarodowa

Europraca - praca w instytucjach Unii Europejskiej

https://twitter.com/maw75/status/449421905364529152
Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych


Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku prowadzony jest przez Stowarzyszenie Morena.


2013-2021 Programming & Design: © STUDIO EM
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i nieautoryzowane użycie kodu źródłowego lub fragmentów autorskiego oprogramowania - zabronione.facebook