SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

09.09.2014 Gdańsk Konkurs fotograficzny „Wolność. Kocham i Rozumiem”

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Poznaniu oraz Studencka Agencja Fotograficzna WNPiD serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wolność. Kocham i rozumiem”.

Na konkurs można nadsyłać zdjęcia związane z szeroko pojętą wolnością – jak ją rozumiecie, czy jest dla Was ważna? Chcemy to zobaczyć na Waszych fotografiach! Zdjęcia przesyłajcie na adres: konkurswolnosc@gmail.com do 15 października.

Na uczestników czeka wiele nagród - m.in. aparat do fotografii lomograficznej Diana F+, bony na planszówki ze sklepu Kawroz,  bony na sprzęt fotograficzny od Sigmy Procentrum, a także zestawy płytowe „Kocham wolność. Czyli jak zaszczepiliśmy w sobie jej gen” od naszego Partnera „Gen Wolności” – programu edukacyjnego Fundacji Instytut Lecha Wałęsy.

Wręczenie nagród połączone z wystawą zwycięskich prac odbędzie się 23 października 2014r. na Dniu Fotografii na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem http://www.rodm-poznan.pl/?attachment_id=2649
facebook