SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

01.02.2017 "Jak robić biznes w Chinach?" MSZ

Jak wygląda chińska kultura biznesu? Co sprzedawać w Państwie Środka? Na co uważać i na jakie formy dyplomatycznego wsparcia można liczyć? Temu wszystkiemu dedykowane jest spotkanie pt. "Jak robić biznes w Chinach?" , które odbędzie się 20 lutego w gdańskim hotelu Hanza.

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconemu możliwościom rozwijania aktywności biznesowej na rynku chińskim. Celem wydarzenia jest ukazanie rosnącej roli Azji w polityce i gospodarce a także przedstawienie opcji dyplomatycznej pomocy w rozpoznawaniu realiów rynkowych, czy dotarciu do przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw.

Spotkanie skierowane jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zajmujących się promocją gospodarczą, środowisk naukowych oraz wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem biznesu w Chinach.

Data: 20.02.2017
Godzina: 11:00 - 13:00
Miejsce: Hotel Hanza, ul. Tokarska 6, Gdańsk

ZOBACZ NA MAPIE


Prowadzący: dr Bolesław Kościukiewicz

Ekonomista, radca minister, kierownik Wydziału Ekonomiczno - Handlowego Ambasady RP w Pekinie (2009 - 2014), kierownik Wydziału Ekonomiczno - Handlowego Ambasady RP w Sztokholmie (1993-1999 ), szef obszarów badawczych w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową w Gdańsku (1981-2014), wykładowca akademicki.


Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i nazwę reprezentowanej instytucji należy wysłać nie później niż do dnia 18 lutego br. na adres: rodm@rodm-gdansk.pl

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy

facebook