SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

20.03.2017 Konkurs EPSO na administratorów (AD5) RODM Gdańsk

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) wkrótce rozpocznie nabór kandydatów do udziału w nowej formule konkursu na administratorów (AD5). Aplikacje będzie można składać od 30 marca 2017 r. na stronie EPSO.

Procedura konkursowa składa się z etapu rejestracji, testów preselekcyjnych (werbalnych, numerycznych, abstrakcyjnego myślenia), testu w środowisku pracy tzw. E-Tray Excercise, a także oceny kompetencji Assessment Centre w Brukseli.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony EPSO, na której umieszczane są informacje dot. procedur przeprowadzanych konkursów i wymogów.


EPSO - https://epso.europa.eu/home_pl


Udział w budowaniu wspólnej Europy


Marzysz o ciekawej pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku? Pomyśl o pracy dla UE. Instytucje i agencje UE to interesujące i wymagające miejsce pracy. Praca w UE oznacza pracę w zróżnicowanym i wielokulturowym środowisku, w którym każdy na co dzień wykorzystuje swoje umiejętności językowe. Większość stanowisk wymaga znajomości co najmniej dwóch języków UE, dlatego pracownicy instytucji UE mogą doskonalić swoje umiejętności językowe poprzez udział w kursach językowych. Wszystkim nowym pracownikom jest też oferowane wsparcie, które pozwoli im w pełni wykorzystać ich potencjał w ramach wybranej ścieżki kariery. Kandydatom wyłonionym w procedurze naboru oferowane jest wysokie wynagrodzenie.

UE nie tylko zapewnia wiele możliwości rozwoju zawodowego w tętniących życiem i bogatych kulturowo miastach – w Brukseli, Luksemburgu i Strasburgu – ale także oferuje wiele stanowisk w agencjach mających siedzibę na obszarze całej Europy i w delegaturach UE na całym świecie.


Jesteś zainteresowany udziałem w konkursie?

Świetnie! Sprawdź, czy spełniasz kryteria. Kandydaci muszą:

  • być obywatelami UE
  • znać dwa języki urzędowe UE
  • mieć co najmniej licencjat w dowolnej dziedzinie
  • być zainteresowani ciekawą pełną wyzwań karierą zawodową
  • mieć ambicję, aby przyczyniać się do budowania wspólnej Europy
  • interesować się podjęciem pracy w służbie publicznej.

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie powyższe pytania, możesz wziąć udział w konkursie!Tutaj przeczytasz o naborze: https://epso.europa.eu/how-to-apply_pl

Tutaj znajdziesz przykładowe testy: https://epso.europa.eu/how-to-apply/sample-tests_pl

facebook